Vyberte stránku

Čištění povrchů a údržba

Oživíme jiskru vašich povrchů. Zbavíme je jak organického, tak chemického znečištění a zajistíme také impregrnaci a ochranu před dalším znečištěním.

Čištění dlažby a údržba

Různé typy dlažby dovedeme zbavit nejrůznějších nečistot. Vyčistíme je od řasy, mechu, plísní. Co se chemického znečištění týče, tak ji vyčistíme od oleje, mastnosty, přilepených žvýkaček a dalšího znečištění.

Z
Beton
Z
Břidlice
Z
Travertin
Z
Žula
Z
Mramor
Z
Teraso

Naším klientům ať už soukromým osobám, firmám, obcím či městům nabízíme komplexní servis údržby dlažby jako je: Oplachy dlažby, odplevelování dlažby, pískování dlažby.

Údržbu nabízíme letní i zimní, kdy se postaráme o zametání ploch, odhrnování sněhu a posyp chodníků

 

Čištění fasád

Zašlé a špinavé fasády dovedeme vyčistit tak, aby vypadaly jako nové. Zbavíme je nečistot, nápisů, grafitti, organických nečistot jako řas, mechu, nebo plísní, nebo také atmosferického znečištění: smogu, polétavého prachu.

Z
Zděné
Z
Cihlové
Z
Kovové

Čištění střech

Dokážeme dokonale vyčistit střechu na velké firemní hale, na rozlehlé veřejné budově, ale také na klasickém rodinném domě. Čistíme organické nečistoty jako mech, plísně, lišejníky, ale také i od nejrůznějších náletů a usedlin (atmosferických nečistot).

Z
Taškové
Z
Plechové
Z
Eternitové
Z
Šindelové

Ostatní povrchy

Od zaneseného asfaltového stání až po čištění tartanových ploch. Pomůžeme vám s širokým množstvím povrchů. Čistíme také silně znečištěné bazény a mnoho dalších povrchů od organických i chemických nečistot.

Z
Asfalt
Z
Tartanové plochy
Z
Bazény...

Kontaktujte nás

Ať už máte dotaz k našim službám, nebo se chcete domluvit na nezávazném nacenění služeb stačí napsat e-mail, zavolat, nebo vyplnit kontaktní formulář.

10 + 10 =

Naše oblast působnosti

Sídlíme ve Frýdku-Místku, proto převážně pokrýváme Moravskoslezský kraj, nicméně po domluvě vám rádi pomůžeme jak ve Zlínském, tak Olomouckém kraji.

N
Moravskoslezský kraj

Okolí měst jako např.: Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec, Český Těšín a další.

N
Olomoucký kraj

Města a jejich okolí: Olomouc, Prostějov, Přerov, Hranice, Štemberk atd.

N
Zlínský kraj

Zlín, Vsetínsko, Kroměřížsko, okolí Valašského Meziříčí, Rožnovu pod Radhoštěm atd,