Vyberte stránku

Rekonstrukce bytů

Od prvotní myšlenky, přes návrh, vizualizaci až po odvedenou práci. Dle požadavků Vám dodáme řešení, které splní Vaše očekávání. Od sádrokartonářské práce, přes rekonstrukce jader bytů, snižování stropů a mnoho dalšího.

Vizualizace rekonstrukcí

Chcete získat představu jak by Váš projekt mohl vypadat? Pomůžeme Vám díky 3D vizualizace. Po vyměření prostorů, nebo objektu a konzultaci se zákazníkem připravíme model a Vy se tak můžete rozhodnout jakou cestou budete chtít jít.

Vizualizaci můžeme připravit v několika variantách ať už barevných tak i dispozičních. Snažíme se vystihnout atmosféru návrhu a podtrhnout důležité detaily.

Cílem je vytvořit příjemný prostor dle Vašeho přání.

Sádrokartonářské práce

Mezi naše hlavní činnosti patří sádrokartonářské práce. V interiéru domu, bytu či komerčního prostoru je tento způsob levným a rychlým řešením Vašich požadavků.

Z
Bytová jádra
Z
Zakrývaní technikých sítí
Z
Snižování stropů
Z
Sádrokartonové příčky

Rekonstrukce bytů

Zajistíme široké spektrum služeb od výstavby nového bytového jádra, až k elektroinstalacím. Obraťte se na nás s Vaším požadavkem a my Vám podle rozsahu práce uděláme individuální nabídku.

Z
Poradenství
Z
Příprava objektu
Z
Topenářské práce
Z
Montáž nábytku
Z
Bytová jádra
Z
Elektrikářské práce

Kontaktujte nás

Ať už máte dotaz k našim službám, nebo se chcete domluvit na nezávazném nacenění služeb stačí napsat e-mail, zavolat, nebo vyplnit kontaktní formulář.

2 + 7 =

Naše oblast působnosti

Sídlíme ve Frýdku-Místku, proto převážně pokrýváme Moravskoslezský kraj, nicméně po domluvě vám rádi pomůžeme jak ve Zlínském, tak Olomouckém kraji.

N
Moravskoslezský kraj

Okolí měst jako např.: Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec, Český Těšín a další.

N
Olomoucký kraj

Města a jejich okolí: Olomouc, Prostějov, Přerov, Hranice, Štemberk atd.

N
Zlínský kraj

Zlín, Vsetínsko, Kroměřížsko, okolí Valašského Meziříčí, Rožnovu pod Radhoštěm atd,