O nás

Myjeme

Jsme inovativní firma, která nabízí komplexní zajištění uvedených služeb, které naleznete v jednotlivých sekcích, jako je čištění, údržba, malování, nátěry a další. Ucelenou nabídku těchto služeb může využít jak město, obec, firma či soukromá osoba. Naši klienti především vítají naše široké spektrum služeb, kdy mohou získat kompletní balík služeb od jediného dodavatele.

Při naší práci používáme nejmodernější přístroje, kvalitní přípravky a inovativní pracovní postupy tak, abychom dosáhli dokonalého výsledku, ale abychom zároveň byli co nejšetrnější k okolnímu prostředí.

Naše služby

Vyberte si z nabídky služeb, pokud máte specifický požadavek, tak se nebojte nás oslovit a třeba společně vymyslíme, jak Vám pomoc.

Čištění a údržba

Vysokotlaké i nízkotlaké mytí chodníků, fasád a dalších povrchů

Malování a nátěry

Malování vnitřních a venkovních prostor, fasád, střech

Kontaktujte nás

Ať už máte dotaz k našim službám, nebo se chcete domluvit na nezávazném nacenění služeb stačí napsat e-mail, zavolat, nebo vyplnit kontaktní formulář.

Naše oblast působnosti

Sídlíme ve Frýdku-Místku, proto převážně pokrýváme Moravskoslezský kraj, nicméně po domluvě vám rádi pomůžeme jak ve Zlínském, tak Olomouckém kraji.

N
Moravskoslezský kraj

Okolí měst jako např.: Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec, Český Těšín a další.

N
Olomoucký kraj

Města a jejich okolí: Olomouc, Prostějov, Přerov, Hranice, Štemberk atd.

N
Zlínský kraj

Zlín, Vsetínsko, Kroměřížsko, okolí Valašského Meziříčí, Rožnovu pod Radhoštěm atd.